Pienes.jpg

Apie mus:

 Reklamos paveiksliukas300

Reikia paskelbti, bet nežinote, kur ir kaip?  
Nesikankinkite, – visą darbą palikite mums:

mes sumaketuosime reklamą, įkelsime į laikraštį, internetą ir facebook`ą.

Jūs ir toliau dirbsite savo darbą, o mes dirbsime Jums.


Laikraštis „Suvalkijos kraštas“ leidžiamas didžiausiu tiražu Suvalkijoje ir nemokamai platinamas įmonėms ir gyventojams:

Marijampolėje (15 000 vnt.)

Vilkaviškyje (Kybartuose, Pilviškiuose, Virbalyje) (8 800 vnt),

Kazlų Rūdoje (1 800),

Mumis pasitiki: UAB Gintrėja, MB Grupinis pirkimas, UAB Rytas, UAB Baldagama, UAB Vilkža, UAB Eoltas, GS Žiedė, UAB Baltfur, UAB Ferometa, J. R. Adomaičio firma Gelumbė, UAB Sūduvos kalva, UAB Mantagas, UAB Hoptrans ir t.t. Kiekviename laikraštyje - daugiau nei 50-ties įmonių reklama ir skelbimai.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jų verslo sėkmės ir stengiamės „užsidirbti“ bei išlaikyti pasitikėjimą ne kalbomis, o sunkiai dirbdami.


Bendradarbiaujame su kultūrinius renginius organizuojančiomis įstaigomis, įmonėmis, klubais. Nuolat pateikiama informacija apie vykstančias šventes, konkursus, festivalius, koncertus.


Kartu su laikraščiu „Suvalkijos kraštas“ platiname lankstinukus, skrajutes ir kitus reklaminius spaudinius: 

Marijampolėje - 15 000 vnt., Vilkaviškyje - 5 000 vnt., Kazlų Rūdoje – 1 800 vnt., Kybartuose – 2 000 vnt., Virbalyje – 600 vnt., Pilviškiuose – 800 vnt.

Daugiau informacijos tel. 8 671 65 995 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Skelbimai į laikraštį „Suvalkijos kraštas“ priimami:

  • Marijampolėje, Kudirkos g. 41, tel. 8 620 60 533, (kelionių agentūra „Jotva“)
  • Kazlų Rūdoje, Vytauto g. 7,
  • Kybartuose, J. Basanavičiaus 45a, (degalinė „Mindega“).
  • Kalvarijoje, Dariaus ir Girėno g. 39 a, tel. (8 343) 23 071 (parduotuvė „Eglė“).
  • Vilkaviškyje, Vytauto g. 16, tel. 8 620 60 533.

Skelbimai SMS žinute siunčiami taip:

1670 - paprastas skelbimas
(iki 150 ženklų). Kaina: 2,9 €/ 10 Lt - TELE2, 2,95 €/10 Lt 20 ct - OMNITEL, BITĖS vartotojams.

Surinkti trumpinį SK, palikti tarpą ir rinkti skelbimo tekstą.


1671 - rėmintas skelbimas (iki 150 ženklų).
Kaina – 4,34 €/15 Lt visų operatorių vartotojams.

Surinkti trumpinį SKR, palikti tarpą ir rinkti skelbimo tekstą.


Dėl reklamos ir skelbimų skambinkite tel. 8 620 60 533 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Apie reklamą:

 Reklama – tai informacija. Joje pabrėžiami privalumai, paryškinamos gerosios paslaugų ar produktų savybės. Bet, iš esmės, tai vis dėl to – informacija – kada, kur, ką galima įsigyti, kodėl reikėtų rinktis tą ar kitą prekę ar paslaugą. Informacija, kuria mes vadovaujamės pirkdami, rinkdamiesi paslaugą. Sunku įsivaizduoti žmogų, kuris šiais didžiulės pasiūlos laikais eikvoja laiką ir pinigus bandydamas rinktis prekes vadovaudamasis tik savo patirtimi.

Patraukliai išdėstyta informacija daro didžiulį poveikį. Meluojate sau, jeigu manote kad ji neveikia. Ar žinote, kodėl dauguma galime pasakyti, kas slepiasi po pavadinimais „Dove“ ar „Shell“? Nes jų populiarinimo kompanijoms vien Amerikoje buvo išleista po maždaug du milijardus dolerių.

Kam reikia reklamos? Bet kuriam į priekį einančiam verslui. Nesvarbu kuo užsiimate – net jeigu gaminate puikų, naudingą gaminį – jis gali taip ir sudūlėti jūsų sandėliuose, nes niekas nežinos, kad jis toks yra. Žmonėms, kurie mano, kad verslas gyvens ir be reklamos, pasiūlysiu mažutį eksperimentą sau patiems – pabandykite prisiminti esančias netoli jūsų namų parduotuves ir prisiminti, ką jos pardavinėja šiuo metu, kokią prekę ypač verta ten pirkti? Ir apskritai – ar jos dar veikiančios?

Dauguma prekybos tinklų leidžia reklaminius laikraščius, bukletus periodiškai. Turi didžiulius marketingo skyrius, kurie kryptingai kuria reklamines kompanijas. Mažesnės įmonės tokių lėšų skirti reklamai paprastai negali. O juk skelbimas ar reklama laikraštyje tyrimų duomenimis yra viena geriausiai įsimenama reklamos priemonė. Vaizdinė reklama nepaprastai veiksminga (reikia turėti galvoje ir jos prieinamumą – kai laikraštis platinamas nemokamai į pašto dėžutes dideliu tiražu, jį gauna ir užsisakantys vietinę spaudą ir respublikinę, ir tie, kurie visai neprenumeruoja jokių laikraščių...). Nesnauskite, nepraraskite klientų, tikėdamiesi, kad Jus kažkas atras netyčia. 

            

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į viršų