Vanduo.jpg

Naujiena Lietuvoje muša populiarumo rekordus

Gražios, lygios lubos puošia kiekvienus namus ar patalpas. Jei baiminatės, kad įrenginėjant lubas dėl nekokybiškai atliktų darbų pradės kristi tinkas, darbai truks labai ilgai ir teks gyventi tarsi statybų aikštelėje, rinkitės vos prieš kelerius metus Lietuvos rinkoje pasirodžiusią alternatyvą – įtempiamas lubas.
Tai lubos, kurios susideda iš lubų perimetre pritvirtintų profilių bei dangos, gaminamos iš polivinilchlorido (PVC) arba poliesterio.


Pasak įmonės „Briliantinės lubos“ pardavimo vadovo Sergej Gorškov, tokio tipo lubos turi nemažai privalumų: visada lygus paviršius, galimybė rinktis iš plataus apipavidalinimo pavyzdžių bei atsparumas užliejimui. O bene vienas didžiausių tokių lubų privalumų – žema kaina bei greitas darbų atlikimas.
Kodėl įtempiamos lubos?
„Maždaug 20 kv. metrų ploto patalpoje įtempiamas lubas darbininkai gali sumontuoti vos per keletą valandų, o iki 100 kv. metrų dydžio patalpoje lubas galime sudėti per vieną dieną. Be to, montuojant neatsiranda purvo (nes, pavyzdžiui, darant gipsines lubas būna daug dulkių), – pažymėjo S. Gorškov. – Skirtingai nei gipsinės lubos, įtempiamos lubos nesutrūkinės, jose neatsiras plyšelių. Dar vienas privalumų, kad įtempiamos lubos neblunka – jas galima plauti, dezinfekuoti, valyti šepečiu, tačiau lubos savo pirminės spalvos tikrai nepraras. Be to, tokios lubos puikiai išlaiko vandenį: jei iš viršutinio aukšto pradėtų bėgti vanduo, gerai sumontuotų įtempiamų lubų 1 kv. metras išlaiko net 180 litrų skysčio“, – trumpai vienus pagrindinių privalumų išdėstė pašnekovas.
Žinoma, neabejotinai vienas aktualiausių aspektų, kodėl vertėtų rinktis būtent tokias lubas, yra kaina. „Įtempiamų lubų 1 kv. metro minimali kaina siekia 12-13 eurų, kai gipsinių lubų 1 kv. metro kaina, mūsų duomenimis, gali siekti apie 50 eurų. Įtempiamos lubos yra ilgaamžės – mano atstovaujama įmonė „Briliantinės lubos“ tvirtinimo detalėms suteikia 10 metų garantiją, o pačių lubų medžiagoms – 25-erių metų“, – pasakojo S. Gorškov ir pridūrė, kad tokias lubas jau spėjo pamėgti Vakarų Europos šalių gyventojai. Vis labiau populiaresnės jos tampa ir mūsų šalyje.
Įtempiamų lubų pasirinkimo galimybės
Įtempiamos lubos yra montuojamos tik patalpų viduje. Klientas pagal savo poreikius bei galimybes gali rinktis skirtingų įtempiamų lubų rūšį, jos paviršių, dizainą.
„Pirmiausiai, įtempiamų lubų būna įvairių paviršių. Blizgių paviršių lubos atspindi vaizdą kaip veidrodis, todėl vizualiai kambarį padaro didesnį. Dažnai tokio paviršiaus lubas žmonės įsirengia vonios kambariuose. Be to, galima rinktis iš 40 įvairių spalvų bei atspalvių variantų. Taip pat galime pasiūlyti ir matinių atspalvių. Tokių lubų tekstūra yra šiek tiek grublėta, o žiūrint susidaro įspūdis, kad paviršius yra tarsi padažytas. Pastebėjome, kad šių lubų klientai pageidauja dažniausiai. Na, o satino lubos blizga minimaliai, todėl yra tarpinis variantas tarp pirmųjų dviejų“, – pasakojo S. Gorškov.
Klientų pageidavimu, galima sumontuoti ir medžiagines lubas, kurios yra ekologiškai švariausios, o montuojamos be patalpos šildymo. 1 kv. metro minimali kaina siekia nuo 20 eurų.
„Pageidaujant klientui, mūsų darbuotojai gali sumontuoti dviejų lygių lubas – jos tikrai papuoš svetainę. Taip pat galime padaryti sklandančias lubas (atrodo, tarsi lubos kabo ore, nesimato tvirtinimo elementų). Lubas galima papuošti ir fotospauda“, – įvairias galimas variacijas pristatė pašnekovas.
Kodėl „Briliantinės lubos“?
Ši įmonė Lietuvos rinkoje aktyviai dirba trejus pastaruosius metus. „Mūsų atstovybių taip pat yra Lenkijoje, Vokietijoje, Baltarusijoje. Šiais metais Lietuvoje planuojama atidaryta sava lubų gaminimo gamykla. Vienas mūsų išskirtinumų yra tai, kad įmonėje dirbančius inžinierius galima pasikviesti į namus nemokamai konsultacijai, paskaičiuoti sąmatas, neįpareigojant žmogų pas mus pirkti paslaugų. Mūsų įmonėje taip pat dirba per 12 montuotojų brigadų, kurios savo darbą atlieka labai profesionaliai ir greitai. Vidutiniškai darbai pradedami nuo užsakymo pateikimo praėjus keturioms-penkioms dienoms. Jei žmogui labai skubu, praėjus vos dviem dienoms po pamatavimo, jau galime pradėti montuoti lubas. Mes dedame visas pastangas, kad mūsų klientai būtų patenkinti atliekamų darbų kokybe“, – pažymėjo S. Gorškov.

„Briliantinės lubos“
- 12 patyrusių montuotojų brigadų;
- 8623 dėkingų klientų;
- 144 674 kv. metrų sumontuotų lubų;
- 25 metų garantija;
- nemokama specialistų konsultacija.

Pasiteirauti dėl matavimų galite telefonu 8 607 89 999.
Akcija!
Žmogus, užsisakęs įtempiamas lubas ir pateikęs šį straipsnį matuojant, gaus stilingą užbaigiamąją juostelę pasirinktam plotui NEMOKAMAI!

Straipsnio autorė Vaida Masilionytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į viršų