Laukai.jpg

Šiemet ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’ sukvies lapkričio 30 dieną

Žiemą Marijampolės miesto gyventojai ir svečiai pasitiks ypatingai. Lapkričio 30 dieną Marijampolės Kultūros centras vienai dienai virs kalėdiniu miesteliu po stogu. Čia nuo 10 iki 16 val. vyks laukiamiausia šventinė - „Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’. Išskirtiniai gaminiai, gardus maistas, šventinės dekoracijos ar drabužiai – viską rasite vienoje vietoje, o įėjimas nieko nekainuos.

Lankytojus pasitiks beveik 100 prekybininkų

Paskutinė rudens diena Marijampolėje išties paskleis šventinius kerus. Marijampolės kultūros centre, Vilkaviškio gatvėje 2, organizuojama ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’ sukvies ne tik Marijampolės miesto, bet ir apskrities gyventojus į gausiausią apsipirkimą mieste. Kultūros centre lapkričio 30, šeštadienį, susiburs beveik 100 gamintojų. Nuo pat 10 iki 17val jie užpildys erdvę kalėdine atributika, gardžiais maisto ir gėrimų produktais, tekstilės gaminiais, prekėmis namams ir jų jaukumui, dovanų idėjomis. Nemokamame renginyje pirmieji lankytojai sulauks ir nemokamų spaudos leidinių, mugėje skambės užburianti kalėdinė muzika, o gamintojai bus pasiruošę ir pakonsultuoti. Susitikime pasiruošti didžiosioms metų šventėms jau lapkričio 30 dieną, šeštadienį, Marijampolės Kultūros centre 10-16 val. Įėjimas nemokamas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į viršų