Miskas.jpg

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre surengta spaudos konferencija, skirta forumui „SŪDUVA“

Tai pirmasis tarptautinės mokslinės konferencijos „MELNO TAIKOS SUTARTIES SOCIOKULTŪRINIS VAIDMUO EUROPOS IR LIETUVOS SAUGUMO ARCHITEKTŪROS RAIDOJE“ pristatymas.

Skaityti daugiau...

„Sport has the Power to Change“ projektas suvienijo 4 šalių jaunimą

Ar sportas tai daugiau nei fizinė veikla? Ar sportas gali padėti tobulėti? Ar sportas turi galią pakeisti? Taip!

Skaityti daugiau...

VšĮ „Jaunimo ambasadorių” organizuoti Erasmus+ jaunimo mainai „YOUth Can”

Net 36 jaunuoliai iš 4 skirtingų Europos valstybių paskutinę vasaros savaitę praleido itin aktyviai - dalyvavo VšĮ „Jaunimo ambasadorių” organizuotuose Erasmus+ jaunimo mainuose „YOUth Can”, kurių pagrindinis tikslas buvo paskatinti jaunų žmonių aktyvumą visuomeninėje veikloje. Rugpjūčio 25 - 31 dienomis dalyviai iš Čekijos, Rumunijos, Italijos ir Lietuvos ne tik kartu mokėsi, diskutavo, bet ir kiekvienas asmeniškai tobulėjo - kovojo su savo baimėmis bei priėmė naujus iššūkius, kurių buvo gausu jau nuo pirmos projekto dienos - na, bent jau išlipti iš komforto zonos privalėjo kiekvienas.

Skaityti daugiau...

36 skirtingos nuomonės – tos pačios žmogaus teisės ir pareigos

Tarptautinis bendravimas, nauji draugai ir akivaizdžiai „pakrautas“ žinių bagažas. Lapkričio 5-14 dienomis vyko Erasmus+ jaunimo mainai, kuriuose dalyvavo net 4 skirtingų šalių atstovai: 9 rumunai, 7 italai, 9 ispanai ir net 11 lietuvių. Visus kartu sujungė viena bendra tema – žmogaus teisės ir pareigos. Visos projekto veiklos vyko sodyboje „Karaliaus krėslas“, o pagrindiniai organizatoriai – VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“ atstovai.

Skaityti daugiau...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į viršų